Pozwól wnętrzu rozkwitnąć

Tapex_wybrane-16
in fiore

O marce

In Fiore to marka oferująca nowoczesne, designerskie meble, tworzone z myślą o pięknie, funkcjonalności i oryginalności. Naszym celem jest dekorowanie domów za pomocą najwyższej jakości materiałów, miękkich i pięknych tapicerek oraz nieoczywistych kształtów. Bez grama powtarzalności i przewidywalności.

Designerskie meble zgodne z Twoją naturą

Wszystkim klientom chcemy zaproponować niesztampowe, pełne fantazji kolekcje, odpowiadające zróżnicowanym gustom. Inspirujemy się aktualnymi wnętrzarskimi trendami, jednak nigdy nie podążamy za nimi ślepo: w każdym projekcie stosujemy autorskie pomysły, dzięki czemu nasze meble są po prostu niepowtarzalne.

Każdy z produktów In Fiore powstaje z największą dbałością o detale: od projektu do finalnego efektu. Możesz być pewien, że znajdziesz tu unikatowe meble, które przepełnią Twój dom przytulnym klimatem.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Chcemy budować relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i stać się Twoją ulubioną marką meblarską. W razie jakichkolwiek problemów nasz zespół chętnie udzieli Ci porady i pomoże w dokonaniu decyzji zakupowych.

Kolekcja Moon sc

Sprawimy, że Twój dom rozkwitnie feerią kształtów, barw i faktur.
Z In Fiore home design staje się magiczny.